AROMATYCZNE LISTY
Chcesz otrzymywać AROMATYCZNE LISTY, w których piszemy o naturalnych kosmetykach z Włoch oraz naszej toskańskiej pasji? Zostaw swój adres :)

VANIGLIA PICCANTE - Pikantna wanilia


 

"Unikalne doświadczenie zmysłowe, węchowy szok. Jak druga skóra zmysłowy i tajemniczy."

Zapach, która rozpala zmysły jak pieszczota, która intryguje i fascynuje zarówno kobiety jak i mężczyzn. Aromat Vaniglia Piccante, cenny owoc storczyków, które zazdrośnie strzegą swojej tajemnicy, podkreśla elegancję i osobowość kobiety, która go używa. Vaniglia Piccante uosabia głęboką i zmysłową więź pomiędzy delikatną, słodką wanilią a ciepłym i mocnym aromatem pikantności. Subtelna i unikalna równowaga pomiędzy romantyzmem a zmysłowością. Zapach, który przez cały czas Cię uwodzi swoją magią: sugestywny i głęboki, ciepły i aksamitny. Innowacyjna formuła pozwala by zapach pozostawał dłużej na skórze, podkreślając silną i zdecydowaną osobowość.

Pikantna Wanilia ucieleśnia głęboką i ponętną więź między delikatną i kobiecą zmysłowością wanilii z ciepłem i energią pikantnej nuty. Subtelna i wyjątkowa równowaga pomiędzy romantyzmem i uwiedzeniem. Zapach, który zachwyca jak eliksir; głęboki, ciepły i aksamitny. Jego nowatorska ekskluzywna naturalna formuła podsyca zapach na długo. Jego pierwsza nuta jest jasna i refleksyjna, by ustąpić miejsca tajemniczemu, zmysłowemu i charyzmatycznemu doznaniu.

 

 

                                      

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl