AROMATYCZNE LISTY
Chcesz otrzymywać AROMATYCZNE LISTY, w których piszemy o naturalnych kosmetykach z Włoch oraz naszej toskańskiej pasji? Zostaw swój adres :)
Koszty dostawy

DOSTAWA ZAMÓWIEŃ:

1. Sklep AROMATY TOSKANII realizuje zamówienia za pomocą dostawcy: firmy kurierskiej DHL, Paczkomatów oraz Poczty Polskiej. Jest także możliwość odbioru osobistego zamówienia na terenie Poznania.

 

2. W przypadku zawarcia Umowy sprzedaży dostawa Produktu zostanie zrealizowana nie później niż w terminie 14 dni roboczych licząc od dnia, w którym została zaksięgowana płatność, zgodnie z regulaminem sklepu. Do tego czasu nie wlicza się sobót, niedziel, a także innych dni ustawowo wolnych od pracy. Sprzedawca jednak będzie dokładał wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do klienta w jak najkrótszym czasie i na ogół czas ten nie przekracza 2-3 dni roboczych.

 

3. Sprzedawca dostarczy Produkty zgodnie z wyborem Klienta: za pośrednictwem poczty lub przewoźnika wskazanego w trakcie składania Zamówienia.

 

4. Dostawa Produktów dostępna jest na terytorium: Rzeczypospolitej Polskiej.

 

5. Koszty dostawy:

a) Kurier DHL - 16,61 zł (przesyłka do 31 kg) - czas dostawy 2-3 dni robocze

b) Paczkomat - 8,49 zł (przesyłka do 36 kg) - czas dostawy 2-3 dni robocze

c) Poczta Polska - 10,00 zł (przesyłka do rozmiaru M) - czas dostawy 2-3 dni robocze

d) Odbiór osobisty - bezpłatnie

 

6. Obowiązujący Koszt dostarczenia zamówienia na terenie Polski jest ustalany w zależności od wyboru sposobu dostarczenia. Jest on podawany na stronie internetowej Sklepu podczas składania zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl